PGT Group

+380 (67) 501-55-07
Украина
menu
Ваше місто ?

Щоб змінити Ваше місто, введіть:

Чи виберіть зі списку:

Власна доставка у Києві, Вінниці та Горишніх Плавнях

Правила експлуатації рукава високого тиску в виробництві

Проводите навчання всього без винятку персоналу працюючого з РВТ і має доступ до них. Надавайте їм якомога більше інформації з безпеки експлуатації гідравлічних шлангів, включаючи згадані джерела.

1. Ін'єкції гідравлічної рідини.
Навіть при незначному витоку, тонка струмінь рідини може проникнути під шкіру і викликати серйозні пошкодження тканин, аж до ризику втрати кінцівки - дуже небезпечна у цьому сенсі зона роботи оператора. Для забезпечення безпеки необхідно будь-якими засобами усунути ризик такої ін'єкції. Особливу увагу тут слід приділяти прокладкам шлангів і компонентів розташованим поруч. Обов'язково проведіть навчання, забезпечте запобіжні заходи і покладіть на ділянку захисними пристроями. Завжди можна знизити тиск в системі перед відключенням технологічних ліній, перевіряйте і затягуйте всі з'єднання перед подачею високого тиску. Уникайте контакту з витікає рідиною – яку рідину сприймайте як потенційно небезпечну: гаряча струмінь під тиском, з загрозою опіку та хімічного ураження. Ніколи не намагайтеся перевірити герметичність шланга, доторкнувшись до нього. У разі потрапляння робочої рідини під шкіру негайно зверніться до лікаря. Не відкладайте і не намагайтеся лікувати це як простий поріз! Будь-яка подібна ін'єкція рідини повинна бути видалена оперативним втручанням або хірургічним шляхом протягом кількох годин. Інакше виникає загроза зараження або навіть гангрени. Більше того, лікар, який не має досвіду лікування подібних травм. Повинен звернутися за консультацією.

2. Обрив шланга
При обриву рукава під тиском можливі: викид фітинга, падіння або відскік шланга з великою силою, швидкістю і непередбачуваною траєкторією. Що може викликати серйозну травму. Особливо це актуально в енергонасичених системах. За наявності такого ризику завжди встановлюйте захист і огорожу.

3. Опіки від рідини.
Гідравлічна середовище може нагріватися до небезпечних температур – висока ймовірність опіку. Тут теж необхідно виставляти щити і огорожі, щоб забезпечити захист. Особливо в зоні роботи оператора.

4. Пожежа і вибух від рідин.
Робоча рідина, включаючи вогнестійкі, може спалахнути при певних умовах. При аварійному витоку з системи під тиском, рідина розбризкується і утворює легкозаймистий, вибухонебезпечне середовище. Підбирайте, монтуйте і захищайте шланг так, щоб мінімізувати ризик займання (см.ІЅО 3457).

5. Пожежа і вибух від статичного розряду.
Проходить через шланг рідина може створити статичну напругу, в результаті висока загроза електричного розряду високої інтенсивності.Розряд може створити іскри і підпалити рідину в системі або гази в навколишній атмосфері.  При таких умовах і ризики підбирайте спеціальний шланг - відвідний статичний розряд з гідросистеми. 

6. Електрошок.
 Більшість шлангів проводять електрострум через вміст в структурі металу, наявності металевих фітингів або через електролітичної робочої рідини.  А поразка електрикою може привести до смерті.  Тому, якщо ваше технологічне обладнання знаходиться поблизу джерела електроенергії, вибирайте спеціальні шланги, такі як: SAE J517-100R7 і 100R8 з помаранчевим покриттям і маркуванням «непровідні», їх можна використовувати для подібних гідро-систем.

7. Механізми, керовані гідроенергії.
 Механізми такого типу можуть бути небезпечні при будь-якій несправності шланга.  Наприклад, об'єкти, підтримувані гідравлічної енергією, перестають працювати при розгерметизації - в автомобілі можуть відмовити гальма і рульове управління.